Super League 1, Basket League, Volley League, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, πόλο, Formula 1, Moto GP και Σάκκαρη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Super League 1, Basket League, Volley League, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, πόλο, Formula 1, Moto GP και Σάκκαρη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν 24/10/2020
Super League 1, Basket League, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, πόλο, Formula 1, Moto GP και Σάκκαρη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Το παιχνίδι Παναθηναϊκός-Βόλος για την 6η αγωνιστική της Super League 1, οι αναμετρήσεις Ιωνικός Νικαίας-ΑΕΚ, Ηρακλής-ΠΑΟΚ και Μεσολόγγι-Άρης για την 1η αγωνιστική της Basket League, το clasico Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης για την 7η αγωνιστική της La Liga, το ντέρμπι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι για την 6η αγωνιστική της Premier League και ο ημιτελικός του Ostrava Open μεταξύ της Μαρίας Σάκκαρη και της Λευκορωσίδας Βικτόρια Αζαρένκα δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:25 Eurosport 1 Μούλτιπλεξ Μεγάλων Γύρων Ποδηλασία

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3  Μηχανοκίνητα

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Γουότφορντ – Μπόρνμουθ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάκκαρη-Αζαρένκα Ostrava Open

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Novasports 2HD Αταλάντα – Σαμπντόρια Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λειψία - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φούλαμ - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο EFL Championship

17:15 ΕΡΤ3/ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός – ΑΕΚ Basket League

17:15 EΡΤFLIX Μεσολόγγι-Άρης Basket League

17:15 EΡΤFLIX Περιστέρι-Κολοσσός Ρόδου Basket League

17:30 Novasports 5HD Φένλο – Άγιαξ Eredivisie

18:00 Novasports 4HD Λοριάν – Μαρσέιγ Ligue 1

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας Λαμία – Παναθηναϊκός Α1 Γυναικών Volley League

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open

19:00 Novasports 1HD Τζένοα – Ίντερ Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οσασούνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ3/ΕΡΤ Sports HD Ηρακλής – ΠΑΟΚ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σεβίλη – Εϊμπάρ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Σάλκε Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάντα Κλάρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

20:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Βόλος Super League 1

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Χαμπίμπ Νουρμαγκομέντοφ - Τζάστιν Γκέτγιε

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Μπασκόνια ACB Liga Endessa

21:45 Novasports 1HD Λάτσιο – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο - Ζιλ Βισέντε Liga NOS

22:55 Novasports 4HD Ίντερ Μαϊάμι – Ορλάντο MLS


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ: filathlos.gr



VIDEOS

val m amo

Δείτε επίσης...

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΕΙ.....ΕΣΕΙΣ;

Ποδήλατο Γιαννούλη
ΗΠΕΙΡΟΣ OIL
Το Σουβλάκι του Πασά
Σ' αναμμένα Κάρβουνα